Wychodzisz z banku, firmy leasingowej, faktoringowej i nie wiesz, czemu Ci znowu odmówiono usługi czy finansowania. Ktoś Ci powiedział, że coś przeskrobałeś, że miałeś problemy i żadne Twoje tłumaczenia nie pomogły Ci poprawić sytuacji. Masz dochody, Twoja firma działa, masz pieniądze, ale coś z przeszłości ciągnie się za Tobą. Chcesz normalnie prowadzić biznes, ale coś lub ktoś sprawił, że masz zepsutą reputację. K0lejne firmy Ci odmawiają, a Ty nawet nie wiesz jak ten “niefart” zmienić. My wiemy.

Wielu ludzi w Twojej sytuacji nie wie, co z tym problemem zrobić. Myślą o oszukaniu, o podkolorowaniu bilansu albo znalezieniu kogoś, kto “załatwi” kredyt lub leasing. W akcie desperacji są w stanie pożyczyć od ludzi z “półświatka”.  Zatrzymaj się, nim nie popełnisz większych błędów. Nie musisz wchodzić na drogę, która tylko skomplikuje Ci życie i a biznes doprowadzi na skraj bankructwa. Poczekaj! Możemy Ci pomóc…

Jeśli Twoja firma działa, przynosi dochody a jakieś błędy z przeszłości, złe  lub nietrafione decyzje, a może nieuczciwi ludzie, klienci, pracownicy czy udziałowcy zepsuli Ci reputację, możemy Ci pomóc ją naprawić i odzyskać. W tym celu przyjdź do nas. Musisz wszystko nam szczerze opowiedzieć. Nasi prawnicy sprawdzą, czy od strony prawnej nie można wszystkiego odtworzyć. Nasi eksperci od oszustw sprawdzą, czy rzeczywiście odmowa finansowania miała podstawy.

Jeśli tak, pamiętaj, że większość trapiących Ciebie problemów można naprawić – my we współpracy z Tobą będziemy wiedzieli jak. Jeśli Twoje problemy ciągną się za Tobą, wiemy jak się ich pozbyć. Tylko jest jeden warunek – uczciwie z nami współpracuj. Współpracujące z nami instytucje finansowe wiedzą, że my nie zepsujemy swojej wysokiej reputacji podpisując się pod nieuczciwymi i nieszczerymi informacjami. Nie oszukujemy, ale pokazujemy, że można uzyskać wiele, usilnie pracując nad swoją reputacją. Sprawdzimy Cię, bo przed nami nic się nie ukryje. Przeprowadzimy audyt finansowy i prześwietlimy Cię na wskroś. Błędy wskażemy i damy Ci plan naprawczy. Z tym wszystkim, nikt nie odmówi Ci sfinansowania. Nie Ci, którzy nas znają.

Zastanów się, czy nie czas mieć swojego Doradcę, którzy poprowadzi Cię z grona wykluczonych z rynku finansowego, do grona przedsiębiorców z dobrą finansową i biznesową reputacją. Decyzja zawsze należy do Ciebie. Wiesz, gdzie nas znaleźć. 

 

Hits: 138