O NAS 2018-03-02T12:12:22+00:00

Stanowimy grupę specjalistów i praktyków, którzy mając za sobą lata doświadczeń wykorzystują wiedzę, by wspierać Klientów i doradzać im w ich działalności. Koncentrujemy się szczególnie na sytuacjach, wymagających stworzenia warunków, pozwalających na rozwiązanie problemów, które mogą wstrząsnąć losem ich firmy. Oczywiście wolimy przeciwdziałać zamiast gasić pożary, ale wiemy, iż często właściciele biznesów zmuszeni są do podejmowania kluczowych decyzji nie mając pełnej wiedzy.

Zachęcamy naszych Klientów do nawiązania z nami współpracy kiedy wszystko jeszcze oceniane jest jako sytuacja normalna tak, by być z nami przygotowanymi na każdą nieprzewidzialną okoliczność. Jesteśmy jednak gotowi zadziałać jak pogotowie ratunkowe także wtedy, gdy poczują, iż z ich biznesem, klientami dzieje się coś niepokojącego.

MARIUSZ HILDEBRAND – PREZES ZARZĄDU

BIO

Od 1 marca 2018 roku, Prezes Zarządu G+C. Od marca 2009 roku Członek Business Centre Club, w tym Członek Konwentu BCC. Od czerwca 2013 roku do listopada 2017 roku Wiceprezes Związku Banków i Instytucji Finansowych w Konfederacji Lewiatan. Od marca 2016 do października 2017 roku Wiceprezes Zarządu Warszawskiej Izby Przedsiębiorców. W latach 2007 do 2017 Prezes i Wiceprezes BIG InfoMonitor SA – największego Biura Informacji Gospodarczej w Polsce, twórca sukcesu BIG i rozwoju marki oraz rynku wymiany informacji gospodarczej i kredytowej, odpowiedzialny za restrukturyzację firmy, pozyskiwanie kapitału na rozwój, utworzenie efektywnej organizacji, budowanie relacji z klientami i partnerami, gdzie z sukcesem wprowadził modele sprzedaży skutkujące jej wzrostem około 16 razy w okresie 10 lat. Jest absolwentem programu Canadian Excecutive Master of Business Administration (CEMBA). Przez dwa lata był również aktywnym Członkiem Zarządu CEMBA Alumni Association. W 2014 roku otrzymał wyróżnienie w ramach prestiżowej listy 25 najlepszych menedżerów finansowych 2013 roku w rankingu Home&Market. Wyróżnienie przyznane za skuteczne budowanie wiarygodności marki BIG InfoMonitor S.A. poprzez szerzenie wiedzy związanej z rynkiem finansowym, opartej na własnym doświadczeniu i wieloletniej praktyce. W tym, za umiejętne wykorzystanie aktywności w tworzeniu eksperckich, wiarygodnych opinii służących umacnianiu pozycji firmy na rynku. Jest również mocno zaangażowany w procesy odzyskiwania należności i kwestie związane z ochroną przedsiębiorców.

MICHAŁ CZUMA – WICEPREZES ZARZĄDU

BIO

Wspólnik. Wcześniej przez 3 lata doradca zarządu, organizator i dyrektor Biura Przeciwdziałania Wyłudzeniom w PKO Leasing SA. W latach 2009-2014 pracował jako I zastępca dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa PKO Banku Polskiego. W 2012 stworzył Biuro Antyfraudowe PKO BP, którym później kierował. Pracował jako ekspert odpowiedzialny za bezpieczeństwo inwestycji i doradca zarządu. Większość swojej drogi zawodowej poświęcił zagadnieniom bezpieczeństwa na styku z biznesem. Był managerem i doradcą w wielu firmach prywatnych i państwowych takich jak Poczta Polska, Bank Pocztowy, Bank Handlowy, PZU, RUCH S.A czy Emax S.A. Jako pełnomocnik Zarządu Hortex S.A odpowiadał za inwestycje na rynkach wschodnich i nadzorował m.in. bezpieczeństwo inwestycji na tamtym terenie w czasie najbardziej gorących wydarzeń politycznych, zachodzących w krajach byłego ZSRR. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i ceniony od wielu lat ekspert ds. bezpieczeństwa.

EWA GABRYSZEWSKA – WICEPREZES ZARZĄDU

BIO

Wspólnik. Mediator w sprawach cywilnych i gospodarczych. Ekonomista. Od wielu lat zajmuje się ryzykiem i sytuacjami kryzysowymi.  Współpracowała z PKPP Lewiatan jako Wiceprezes Forum Menadżerów Ryzyka oraz z najbardziej wymagającymi osobami z grona publicznie znanych managerów i właścicieli korporacji. Wykazuje się doskonałą intuicją biznesową. Posiada duże doświadczenie w mediach, kampaniach reklamowych i zarządzaniu spółek na rynku prywatnym. Były współwłaściciel i Prezes Zarządu AB Film Production Sp. z o.o., firmy będącej producentem szeregu produktów medialnych w tym reklam TV m.in. przez 10 lat producent zewnętrzny reklam Cyfrowego Polsatu. Członek Polskiego Centrum Mediacji, Stowarzyszenia z ponad dwudziestotrzyletnim doświadczeniem wprowadzania mediacji jako instytucji prawnej do polskiego wymiaru sprawiedliwości.

MAREK SZAFRAN – DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY

BIO

Manager od ponad 20 lat związanym bezpośrednio z sektorem informatycznym. Od kilkunastu lat specjalizujący się w rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa firm należących do sektora bankowo-finansowego, oraz sektora government. Był m.in. współtwórcą i realizatorem największych projektów z dziedziny bezpieczeństwa informatycznego w naszym kraju (projekty oparte o rozwiązaniami klasy SIEM i DLP). Lata doświadczeń, znajomość sektora informatycznego i wielu ekosystemów security pozwalają mu na szybką i trafną syntezę konkretnych problemów. Ekspert w zarządzaniu relacjami, budowaniu strategii i jej konsekwentnej realizacji.

Nasze wartości

Hits: 322

LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com